KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12577053
nr 1257 7053
Olle Lisper
(1913-1986), Sverige
Oljemålning, Komposition. Signerad, daterad -56. Olja på duk, ca 27x22 cm
Olle Lisper, svensk bildkonstnär född 1913, död 1986.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 27 maj 2019
kl 21:06:48
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr