KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12871416
nr 1287 1416
Olle Lindgren
(1930-2018), Sverige
Oljemålning, Signerad OL, "Ankomsten till Turistorten". Olja på pannå, 23x28 cm
Olle Lindgren, svensk tecknare, grafiker och målare född 1930, död 2018.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 november 2019
kl 19:45:28
11/11 19:37:41
Olle Lindgren
Läs mer om Olle Lindgren