KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14303135
nr 1430 3135
Olle Larsson
(1926-1996), Sverige
Oljemålning, 1926-1996. Självporträtt. Signerad, daterad 1951. Olja på pannå, 26x21 cm, yttermått inklusive ram: 36x34 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 november 2021
kl 18:47:05
5/11 13:02:12
Olle Larsson
Läs mer om Olle Larsson