KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13967575
nr 1396 7575
Olle Larsson
(1926-1996), Sverige
Oljemålning, Olle Larsson, komposition, Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 63x76 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 10 maj 2021
kl 18:53:09
10/5 15:20:53
Olle Larsson
Läs mer om Olle Larsson