KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15307401

nr 1530 7401

Olle Hjortzberg

(1872-1959), Sverige

Oljemålning, Kustmotiv med nunnor i blåst, Signerad. Olja på pannå, 65x54 cm, yttermått inklusive ram: 86x77 cm

Utrop:

4.000 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 27 mars 2023
kl 20:59:03

26/3 15:06:49 1      Vinnande bud

Olle Hjortzberg

Läs mer om Olle Hjortzberg