KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14965299
nr 1496 5299
Olle Gustafsson
(f. 1934), Sverige
Oljemålning, Signerad a tergo, "Vårens ögon". Olja på pannå, 43x52 cm, yttermått inklusive ram: 47x57 cm
Olle Gustafsson, svensk målare född 1934.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 17 oktober 2022
kl 20:51:56
17/10 20:36:36