KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12487376
nr 1248 7376
Olle Almgren, vårblommor, signerad, 1962. Olja på duk, 32x40
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 15 april 2019
kl 19:04:06
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
250 kr
300 kr