KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12689374
nr 1268 9374
Olle Almgren, Stilleben, signerad. Olja på pannå, 43x36 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 12 augusti 2019
kl 18:58:44
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)