KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12257024
nr 1225 7024
Olle Almgren, "Raggarön", 1958, Signerad. Olja på duk, 48x59
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 17 december 2018
kl 18:30:49
700 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr