KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16273264
nr 1627 3264
Oliver Sjövall
(1951-2004), Sverige
Oljemålning, Kvinnoporträtt. Signerad. Olja på duk, 35x28 cm, yttermått inklusive ram: 57x50 cm
Oliver Sjövall, svensk bildkonstnär född 1951, död 2004.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 10 juni 2024
kl 19:53:59
10/6 15:54:38
Oliver Sjövall
Läs mer om Oliver Sjövall