ART / Oil paintings / Oil painting 14666563
nr 1466 6563
OIL PAINTING
Olga Smirnova, Blomsteräng. Olja på duk 84x95, unframed,
Olga Smirnova, Blomsteräng. Signerad, Olja på duk 84x95, oramad
3000
SEK 2000
Monday May 9 2022
at 19:28:16
4/5 18:02:02