KONST / Oljemålningar / Oljemålning 4663260

nr 466 3260

Okänd Konstnär, Tyskland, 1500-tal, olja på pannå, Religiöst motiv, 86x72

Utrop:

12.000 kr

Såld:

10.800 kr

måndag 7 maj 2007

6/5 20:21:38 1      Vinnande bud