KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11933222

nr 1193 3222

Oidentifierad konstnär. Träd vid mur. Signerad Yngve, daterad -53. Olja på pannå, 40x32 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 16 juli 2018
kl 18:43:41

13/7 00:15:33 1      100 kr
16/7 18:35:15 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor