KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11933222

nr 1193 3222

Oidentifierad konstnär. Träd vid mur. Signerad Yngve, daterad -53. Olja på pannå, 40x32 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 16 juli 2018
kl 18:43:41

13/7 00:15:33 1      100 kr
16/7 18:35:15 2      Vinnande bud