ART / Oil paintings / Oil painting 13524252
nr 1352 4252
OIL PAINTING
unidentified artist. Träd i vinterlandskap. Signerad Sinka. Oil on canvas, 102x116,
Oidentifierad konstnär. Träd i vinterlandskap. Signerad Sinka. Olja på duk, 102x116 cm
300
SEK 300
Monday October 5 2020
at 18:58:14
200 kr
200 kr
200 kr (Robot)
250 kr