KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13824528

nr 1382 4528

Oidentifierad konstnär. Tammik. Signerad. Olja på duk, 64x46, yttermått inklusive ram: 77x68cm

Utrop:

300 kr

Såld:

4.200 kr

måndag 1 mars 2021
kl 18:51:45