KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14099022

nr 1409 9022

Oljemålning, Oidentifierad konstnär. Sverige. Signerad, landskap. Olja på pannå, 26x34, yttermått inklusive ram: 40x49cm

Utrop:

500 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 150 kr (per 04:10:31)
Uppdatera
Visning

fredag 30/7, lördag 31/7, söndag 1/8 och måndag 2/8

Auktionen
avslutas:

måndag 2 augusti kl 19:04:05

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
22/7 03:48:22 1      100 kr
30/7 08:19:48 2      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor