KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13581592
nr 1358 1592
Oidentifierad konstnär. Strandpromenad. Signerad. Olja på duk, 48x98 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 2 november 2020
kl 19:08:05
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr
600 kr