KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14003131
nr 1400 3131
Oidentifierad konstnär. Sträckande änder. Signerad H Kask. Olja på duk, 50x60 cm, yttermått inklusive ram: 61x71 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 31 maj 2021
kl 19:05:40
29/5 09:57:11