KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13899191
nr 1389 9191
Oidentifierad konstnär. Stockholmsmotiv, vy mot Riddarholmen. Signerad M Cedric. Olja på pannå, 35x27 cm, yttermått inklusive ram: 48x40 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
måndag 5 april 2021
kl 18:36:20
100 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr