KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13857068
nr 1385 7068
Oidentifierad konstnär. Stilleben. Signerad. Olja på duk, 22x32, yttermått inklusive ram: 30x40 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 22 mars 2021
kl 20:52:45
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)