KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12848205
nr 1284 8205
Oidentifierad konstnär, stilleben, osignerad. Olja på duk, 53x63 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 18:08:47
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr