KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13925181
nr 1392 5181
Oidentifierad konstnär. Stilleben med skulptur. Ej signerad. Olja på pannå, 55x46, yttermått inklusive ram: 69x60 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 26 april 2021
kl 18:50:02
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)