KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15407028
nr 1540 7028
Oidentifierad konstnär. Stilleben med fiskar, ej signerad, Daterad 1906. Olja på duk, 44x28 cm, yttermått inklusive ram: 60x44 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 15 maj 2023
kl 20:59:48
300 kr
350 kr