KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13746572

nr 1374 6572

Oidentifierad konstnär. Stadsmotiv, ej signerad. Olja på duk, 58x33 cm

Kondition: skadad duk

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 25 januari 2021
kl 19:46:35