KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11933350

nr 1193 3350

Oidentifierad konstnär. Sommaridyll, signerad. Olja på duk, 45x54 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

800 kr

måndag 16 juli 2018
kl 20:27:09