KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11933350

nr 1193 3350

Oidentifierad konstnär. Sommaridyll, signerad. Olja på duk, 45x54 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

800 kr

måndag 16 juli 2018
kl 20:27:09

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor