ART / Oil paintings / Oil painting 12023083
nr 1202 3083
OIL PAINTING
unidentified artist. Solnedgång över hav, signerad Strindberg. Oil on canvas, 64x99 cm,
Oidentifierad konstnär. Solnedgång över hav, signerad Strindberg. Olja på duk, 64x99 cm
1000
SEK 1000
Monday September 10 2018
at 18:40:07
700 kr
900 kr