KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13967698

nr 1396 7698

Oidentifierad konstnär. Söder Mälarstrand. Monogramsignerad, 1986. Olja på duk, 26x45 cm, yttermått inklusive ram: 32x50 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 10 maj 2021
kl 20:24:17