KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14655106
nr 1465 5106
Oidentifierad konstnär. Skepp. Ej signerad. Olja på duk, 60x89cm, yttermått inklusive ram: 79x110cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 2 maj 2022
kl 18:33:20
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr