KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13835459

nr 1383 5459

Oidentifierad konstnär. Sjöberg, väderkvarn. Signerad. Olja på duk, 44x65cm, yttermått inklusive ram: 53x75cm

Utrop:

600 kr

måndag 8 mars 2021
kl 20:46:10