KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13486220
nr 1348 6220
Oidentifierad konstnär. Sittande modell. Signerad Metz. Olja på duk, 61x50 cm, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 21 september 2020
kl 19:57:35
100 kr
150 kr