KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14828311
nr 1482 8311
Oidentifierad konstnär. Signerad 1841, Vintermotiv. Olja på duk, 23x32 cm, yttermått inklusive ram: 29x38 cm
Kondition: skadad duk
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 15 augusti 2022
kl 18:20:10
100 kr
150 kr