KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13117015
nr 1311 7015
Oidentifierad konstnär. Signerad, "Two young woman dancing", 1997. Olja på duk, 91x76 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 2 mars 2020
kl 18:01:48
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.500 kr
1.700 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr