KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16306271

nr 1630 6271

Oidentifierad konstnär. Signerad Th Lind, "Öre älf". Olja på pannå, 48x67 cm, yttermått inklusive ram: 63x83 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 juli 2024
kl 20:17:54

22/6 00:17:21 1      Vinnande bud