KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14719377

nr 1471 9377

Oidentifierad konstnär. Signerad, sydländskt stadsmotiv. Olja på pannå, 45x37 cm, yttermått inklusive ram: 57x49 cm

Utrop:

500 kr

måndag 30 maj 2022
kl 19:12:59