KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11974132
nr 1197 4132
Oidentifierad konstnär. Signerad, Stockholmsmotiv. Olja på duk, 79x97 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 20 augusti 2018
kl 19:38:58
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
20 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm