KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16748024
nr 1674 8024
Oidentifierad konstnär. Signerad, stilleben med linnea. Olja på pannå, 16x20 cm, yttermått inklusive ram: 28x32 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 27 januari 2025
kl 18:57:01
25/1 13:17:28