ART / Oil paintings / Oil painting 10026063

nr 1002 6063

OIL PAINTING

Oidentifierad konstnär, signerad, Stående figur, 61x46, slitage.

Oidentifierad konstnär, signerad, Stående figur, 61x46

Condition: slitage

1000

SEK 100

Monday December 14 2015
at 20:18:01

14/12 14:30:57 1      Vinnande bud