KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14188303

nr 1418 8303

Oidentifierad konstnär. Signerad, stadsmotiv. Olja på duk, 37x45 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 13 september 2021
kl 18:35:08