KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14188303
nr 1418 8303
Oidentifierad konstnär. Signerad, stadsmotiv. Olja på duk, 37x45 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 13 september 2021
kl 18:35:08
250 kr
350 kr
400 kr