ART / Oil paintings / Oil painting 12211001
nr 1221 1001
OIL PAINTING
unidentified artist. Signerad Smith, Barn på strand. Oil on canvas, 43x59, wear, damages.
Oidentifierad konstnär. Signerad Smith, Barn på strand. Olja på duk, 43x59
Condition: slitage, skador
700
SEK 350
Monday December 3 2018
at 21:01:29
2/12 16:39:56
300 kr
3/12 20:56:29