KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16569103
nr 1656 9103
Oidentifierad konstnär. Signerad Shery, daterad -80, zebror. Olja på duk, ej ramad, 64x128 cm, oramad
Utrop:
800 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 11 november 2024
kl 19:32:05
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.500 kr