KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15507108
nr 1550 7108
Oidentifierad konstnär. Signerad S Folkow, blomsterstilleben, daterad -43. Olja på duk, 54x44 cm, yttermått inklusive ram: 64x55 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 3 juli 2023
kl 18:01:25
100 kr
150 kr
300 kr