KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13878134
nr 1387 8134
Oidentifierad konstnär. Signerad, Ryssland. Olja på duk, 81x100cm, yttermått inklusive ram: 84x103cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 29 mars 2021
kl 18:22:29
27/3 21:07:21
1.000 kr
29/3 18:08:57