KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14819217
nr 1481 9217
Oidentifierad konstnär. Signerad Rabous. Olja på duk, blomsterstilleben. Olja på duk, 60x50 cm, yttermått inklusive ram: 63x53 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 8 augusti 2022
kl 18:53:07
100 kr
150 kr
450 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
900 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr