KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13636677
nr 1363 6677
Oidentifierad konstnär. Signerad R Hall, fåglar. Olja på duk, 62x50 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 30 november 2020
kl 20:19:51
250 kr
300 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr