KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15763493
nr 1576 3493
Oidentifierad konstnär. Signerad, Pierrot. Olja på pannå, 32x21 cm, yttermått inklusive ram: 43x33 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 6 november 2023
kl 19:50:41
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)