KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14099086

nr 1409 9086

Oidentifierad konstnär. Signerad Olsson, Kust. Olja på duk, 48x67, yttermått inklusive ram: 59x79 cm

Utrop:

600 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 100 kr (per 02:29:40)
Uppdatera
Visning

fredag 30/7, lördag 31/7, söndag 1/8 och måndag 2/8

Auktionen
avslutas:

måndag 2 augusti kl 20:13:09

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
22/7 03:45:33 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor