KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15496162
nr 1549 6162
Oidentifierad konstnär. Signerad. Olja på pannå, 17x25 cm, yttermått inklusive ram: 33x42 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 19 juni 2023
kl 20:20:33
16/6 16:15:40
500 kr
19/6 20:15:34