KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13803342
nr 1380 3342
Oidentifierad konstnär. Signerad. Olja på duk, 48x60cm, yttermått inklusive ram: 62x72cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 22 februari 2021
kl 20:32:03
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr