KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13789205
nr 1378 9205
Oidentifierad konstnär. Signerad. Olja på duk, 60x60, yttermått inklusive ram: 73x73cm
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 15 februari 2021
kl 20:55:26
100 kr
150 kr