KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14608026
nr 1460 8026
Oidentifierad konstnär. Signerad Öhlin, Paris. Signerad, daterad -54. Olja på duk, 53x70, yttermått inklusive ram: 68x87 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 11 april 2022
kl 19:29:14
150 kr
200 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr